Konferencia SUS už tento týždeň

Konferencia SUS už tento týždeň

Vážení členovia Slovenskej urologickej spoločnosti,

už tento týždeň sa uskutoční 25. výročná konferencia SUS (Tále, 6. – 8. jún 2018). Jubilejná 25. výročná konferencia má pripravený výnimočný odborný program. Veríme, že si nenecháte ujsť príležitosť vidieť špičkových zahraničných „miniinvazívnych“ operatérov Prof. Stolzenburga, prof. Siemera, prof. Riedla ako aj kolegov z B. Bystrice, ktorí budú operovať v priamych prenosoch o ktorých sa viac dozviete z odborného programu, ktorý je zavesený na stránke SUS.

Členov Výboru SUS nesmierne teší, že mimo skvelých aktérov live surgery, prídu medzi nás aj výnimoční hostia, ktorí prídu svojou aktívnou účasťou pozdraviť účastníkov 25. výročnej konferencie.

Okrem prezidenta Európskej urologickej spoločnosti prof. Ch. Chappla bude prednášať aj prof. J. de la Rosette, prezident Svetovej urologickej spoločnosti a ďalší významní zahraniční hostia, ktorí vystúpia so svojími prednáškami v sekciách State of the Art Lectures. V prílohe Vám prinášame krátke profesijné životopisy niektorých zahraničných hostí.

Veríme, že aj piatkové prednášky týkajúce sa prezentácie vlastných skúseností budú magnetom pre bohatú účast a diskusiu.

Očakávame, že pri slávnostnom otvorení 25. Výročnej konferencie, 7.6.2018 o 8,00 svojou osobnou účasťou prídete pozdraviť významných slovenských a zahraničných urológov, ktorým budú udelené ocenenia (nižšie nájdete galériu ocenených a pocty, ktoré im budú udelené). Súčasťou otváracieho ceremoniálu bude aj vyhlásenie výsledkov súťaže o najlepšie časopisecké a knižné publikácie za rok 2017.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Doc. MUDr. I. Minčík,PhD
prof. MUDr. J. Švihra, PhD
MUDr. L. Macko
Prim. MUDr. V. Baláž, PhD – prezident 25. výročnej konferencie SUS
Doc. MUDr. F. Goncalves, PhD
MUDr. M. Hrivňák, PhD
MUDr. P. Kertes
MUDr. J. Marko
MUDr. R. Sokol

Ďalšie aktuality

Urológia na kongrese SVLS 2021

Dňa 13.9.2021 na Kongrese Spoločnosti všeobecných lekárov Slovenska v Šamoríne bola vyhradená hodina pre odbor urológie, kde všeobecní lekári mali záujem vypočuť si 3 urologické

2% dane pre Slovenskú urologickú spoločnosť o.z.

Činnosť našej odbornej spoločnosti sa nezaobíde bez finančných prostriedkov. Bohužiaľ od štátnych orgánov nedostávame, žiadne príspevky (len množstvo požiadaviek), preto na svoju činnosť si musíme zarobiť. Jednou

Projekt urodynamických centier na Slovensku

Cieľom projektu urodynamických centier, vznikajúcich v Slovenskej republike, je vytvorenie kooperujúcej siete ambulantných urodynamických centier s garanciou poskytovaných služieb v oblasti intermitentná katetrizácia, najmä pre

Zdieľať:

Send Us A Message